Bayi Başvurusu İçin Sık Sorulan Sorular - 2017

Plasti Dip yeni nesil sıvı elastik kaplama bayiliği için gerekli bazı bilgiler aşağıdaki sık sorulan sorular bölümünde verilmiştir. Bayi başvurusunda bulunmadan önce gerekli şartları taşıyıp taşımadığınıza dair ön bilgi edinebilirsiniz. Yine de aklınıza takılan sorular olursa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.


Plasti Dip uygulama merkezi ve bayilik için (tabela bedeli, reklam giderleri ve bayilik bedeli gibi) şartlar altında talep edilen herhangi bir ücret bulunmamaktadır.

Uygulama yapmaya elverişli kapalı bir dükkan veya alanınızın olması (boya fırınına gerek yoktur) önceliklidir. Uygulama yapmak için kompresör ve boya tabancası kullanabilen yetkin en az bir personelin olması gerekmektedir. Uygulama için gerekli eğitim İzmir'deki merkezimizde gerçek otomobil aksamları ve farklı yüzeylerde malzemeler üzerinden verilmekte, uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken tüm teknik konular aktarılmaktadır.

Telefon: 0232 458 06 06

Başvuru için öncelikle ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Gerekli şartları taşıyorsanız ardından yetkili personelimiz tarafından aranacaksınız. Uygun bir randevu günü belirlenecektir. Randevu günü iş yerimizde uygulama eğitimi verilecektir. Diğer tüm detaylı bilgiler telefon ile arandığınızda verilecektir.

Şimdi Başvuruda Bulun